Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Siateczkowy szlafrok damski czarny

  49,90 

  Zmysłowy szlafrok damski, wykonany z lekkiego i niezwykle przyjemnego w dotyku materiału, przypominające siateczkę. Prześwitująca struktura materiału sprawia, że ten szlafrok doskonale komponuje się z czarną bielizną erotyczną. Koronkowe wykończenie i pas w talii dodają temu szlafrokowi charakteru.

 • Promocja!

  Zmysłowa halka Baby Pink

  63,59 

  Zmysłowa, kobieca halka Baby Pink (różowym). Wykonana z elastycznej prześwitującej siateczki, która jest przyjemnym i trwałym materiałem. Koronkowe wykończenie dodaje tej koszulce nocnej prawdziwej zmysłowości. Całość pięknie podkreśla atuty kobiecej figury. Doskonale nadaje się do spania lub jako idealny dodatek do seksownej bielizny. Rozmiar uniwersalny – będzie odpowiedni dla kobiet noszących rozmiar S, M lub L.

 • Promocja! Zmysłowa halka granatowaZmysłowa halka granatowa

  Zmysłowa halka Royal Blue

  63,59 

  Zmysłowa, kobieca halka w kolorze Royal Blue (granatowym). Wykonana z elastycznej prześwitującej siateczki, która jest przyjemnym i trwałym materiałem. Koronkowe wykończenie dodaje tej koszulce nocnej prawdziwej zmysłowości. Całość pięknie podkreśla atuty kobiecej figury. Doskonale nadaje się do spania lub jako idealny dodatek do seksownej bielizny. Rozmiar uniwersalny – będzie odpowiedni dla kobiet noszących rozmiar S, M lub L.

 • Promocja! Zmysłowa halka czerwonaZmysłowa halka czerwona

  Zmysłowa halka czerwona

  63,59 

  Zmysłowa, kobieca halka w kolorze czerwonym. Wykonana z elastycznej prześwitującej siateczki, która jest przyjemnym i trwałym materiałem. Koronkowe wykończenie dodaje tej koszulce nocnej prawdziwej zmysłowości. Całość pięknie podkreśla atuty kobiecej figury. Doskonale nadaje się do spania lub jako idealny dodatek do seksownej bielizny. Rozmiar uniwersalny – będzie odpowiedni dla kobiet noszących rozmiar S, M lub L.

 • Promocja! seksowna halka czarnaseksowna halka czarna

  Zmysłowa halka czarna

  63,59 

  Zmysłowa, kobieca halka w kolorze czarnym. Wykonana z elastycznej prześwitującej siateczki, która jest przyjemnym i trwałym materiałem. Koronkowe wykończenie dodaje tej koszulce nocnej prawdziwej zmysłowości. Całość pięknie podkreśla atuty kobiecej figury. Doskonale nadaje się do spania lub jako idealny dodatek do seksownej bielizny. Rozmiar uniwersalny – będzie odpowiedni dla kobiet noszących rozmiar S, M lub L.